KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17262028
nr 1726 2028
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Stockholmsbild. Signerad. Olja på duk, 27x35 cm, yttermått inklusive ram: 29x37 cm
Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 september 2025
kl 18:07:34
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr
22 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm